pojisteni

 

Pojištění aut a flotil:

Ať už máte jedno, nebo více aut, rádi za Vás vybereme tu nejlepší variantu pojištění.

Pojištění majetku podnikatelů a firem:

Zeptejte se nás, jak nejlépe ochránit Vaši firmu. Rádi pro Vás připravíme pojištění Vaší firmy na míru.

Pojištění podnikatelů, průmyslu a odpovědnosti:

Přerušení provozu, odpovědnost za výrobek, škody na zdraví třetím osobám, regresní náhrady nemocenské, přeprava peněz, nebo třeba vandalismus, to vše se Vám může ve Vaší firmě stát, ale když jste proti těmto ná(e)hodám pojištěn, můžete být Vy i Vaši zaměstnanci v klidu. Nechte si od nás vypracovat nabídku pojištění, na výběr máte z několika renomovaných pojišťoven.

Pojištění měst a obcí:

Ať už jste město, nebo malá obec, rádi pro Vás připravíme nabídky pojištění movitého i nemovitého majetku, odpovědnost za škodu, nebo třeba pojištění starostů a členů zastupitelstva.

Pojištění bytových domů:

Ať už jste malé, či velké družstvo, nebo společenství, ochraňte sebe i své nájemníky, třeba proti živelným událostem. Rádi pro Vás připravíme nabídky od renomovaných pojišťoven.

Pojištění zemědělců:

Ať už Vám úrodu odnese vítr, nebo zničí déšť, můžete spát v klidu. Stačí, když se nás zeptáte, jak se nejlépe ochránit proti nečekaným událostem (např. živel, pojištění hospodářských zvířat, nebo pojištění lesů).

Alternativní zdroje energie:

Máte vodní elektrárnu, fotovoltaickou elektrárnu a sháníte pro ně kvalitní ochranu. Rádi Vám uděláme nabídku. Na výběr máte z několika renomovaných pojišťoven.

about_2

 

Zdravotní pojištění cizinců:

Going on a long time in our beautiful country? We will prepare an offer health insurance to cover your costs bonded with treatment, or treatment.
Отправляясь в долгое время в нашей прекрасной стране? Мы подготовим предложение по страхованию здоровья, чтобы покрыть ваши расходы связаны с лечением, или лечения.
Chystáte se na delší dobu do naší krásné země? Rádi pro Vás připravíme nabídku zdravotního pojištění, které pokryje Vaše náklady spojené s léčbou, nebo ošetřením.

 

Kontaktujte nás

Ozvěte se nám a společně najdeme cestu
pro zajištění Vašeho pojištění.

Kontaktujte nás